Historia firmy HELLER - Heller

Przejdź do treści
Firma
HellerTools
Heller Flaga

Heller wiertła dla profesjonalistów

Heller jest światowej sławy specjalistą od profesjonalnego wiercenia.Jako ekspert w opracowywaniu, produkcji i sprzedaży wierteł do każdej aplikacji, Heller jest preferowanym wyborem profesjonalistów na budowach iw całej branży.
Naszym priorytetem jest bycie liderem w dziedzinie technologii i jakości.
Stosujemy najnowocześniejsze metody w naszym centrum badawczym oraz w produkcji w Dinklage w Niemczech.
Korzenie firmy Heller sięgają roku 1583 i jesteśmy dumni z różnych światowych innowacji, które wymyślił Heller od tamtej pory.
Dziś posiadamy wiele patentów i działamy w ponad 60 krajach.


Gama produktów
Oferta produktów Heller Tools obejmuje szeroki wybór wysokiej jakości rozwiązań dla profesjonalnych użytkowników.

Gama produktów obejmuje wiertła udarowe, wiertła do betonu i kamienia, a także narzędzia diamentowe, wiertła do drewna, wiertła do metalu, uniwersalne i specjalne wiertła oraz brzeszczoty i wiertła.
Heller Doradztwo
Wszystkie produkty Heller odnoszą sukcesy na rynku, ponieważ rozwiązują problemy użytkowników; są wydajne, trwałe, bezpieczne i niezawodne. Poza tym wszystkie produkty Heller charakteryzują się również najlepszym stosunkiem ceny do wydajności.

Heller na budowie

Gwarantujemy za nasze produkty.
Wszystkie produkty Heller odnoszą sukcesy na rynku, ponieważ rozwiązują problemy użytkowników; są wydajne, trwałe, bezpieczne i niezawodne. Poza tym wszystkie produkty Heller charakteryzują się również najlepszym w swojej klasie stosunkiem ceny do wydajności.
Heller dodatkowo oferuje asortyment szczególnie wymagających wymagań, ekstremalnych materiałów i długotrwałego użytkowania.
Heller koncentruje się na innowacjach ukierunkowanych na wymagania użytkowników, które w wielu przypadkach zostały opracowane wspólnie z użytkownikami w wyniku nowych materiałów kompozytowych, mocnych wzmocnień w betonie, najnowocześniejszych procesów na placach budowy i zmienionych wymagań użytkowników. Na przykład nasza innowacyjna technologia Trijet, która ustanawia nowe standardy pod względem żywotności i przydatności dla wzmocnień. Nowy Duster Expert umożliwia szybkie wiercenie bez pyłu, co zapewnia określony poziom wydajności i bezpieczeństwa pracy - wymagania, które są szczególnie ważne dla dzisiejszych handlowców.


NARZĘDZIA HELLER - INNOWACJA OD 1583 ROKU
Fragment historii firmy Heller tools GmbH
W 1583 : Wiertacz Jacob Heller z Schmalkalden / Thüringen w Niemczech jest wymieniony po raz pierwszy w kronice, kiedy otrzymał pozwolenie na produkcję narzędzi wiertniczych.
W 1849 : Rozpoczęła się produkcja przemysłowa narzędzi wiertniczych w nowo wybudowanych zakładach w Schmalkalden.
W 1928 : Heller staje się pierwszą firmą na świecie produkującą wiertła z końcówką z węglika wolframu w produkcji seryjnej.
W 1945 : Po zakończeniu drugiej wojny światowej firma przenosi się do Bremy i rozpoczyna tam nowy start.
W 1976 : Firma Gebrüder Heller Dinklage GmbH powstała w Dinklage w Niemczech.
W 2014 : Heller z Serafin Group jako nowy właściciel.


Kamienie milowe rozwoju produktów Heller
1928 : Rozpoczęcie pierwszej przemysłowej produkcji  wierteł do betonu z węglika wolframu i kamienia
1970 : Wprowadzenie elastycznego systemu Ratio
1974 : Wspólny rozwój systemu SDS-plus
1980 : Opracowanie "AIR SYSTEM" - pierwszego innowacyjnego rozwiązania do wiercenia bez pyłu
1996 : Opracowanie wiertła SDS-plus typu Y-Cutter
2000 : Wprowadzenie wiodącego wiertła udarowego SDS-plus Bionic
2010 : Wprowadzenie innowacyjnego wiertła udarowego Trijet SDS-plus
2014 : Wprowadzenie wiertła Duster Expert z Air System do odprowadzania pyły
2016 : Uruchomienie programu Multi-Cutter SDS-plus


Jakość i innowacyjność

Heller korzysta z najwyższej jakości materiałów i produkuje przy użyciu najnowszych maszyn sterowanych komputerowo z wysoko zmotywowanymi pracownikami, którzy często dają ponad 30 lat doświadczenia, zgodnie z najwyższymi standardami jakości.
Certyfikowany zgodnie z normami zarządzania jakością ISO 9001 i ISO 50001, Heller należy dziś do najnowocześniejszych i najbardziej wydajnych producentów świdrów na świecie.
Wyposażony w wiodący zespół zarządzania jakością oznacza wyjątkowe bezpieczeństwo i pewność w handlu detalicznym i handlu.

Heller Inowacje
Źródłem naszego sukcesu - najlepsze produkty dla profesjonalnych użytkowników

Nasi inżynierowie nieustannie dążą do doskonalenia, innowacji i ekspansji narzędzi wiertniczych firmy Heller. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z klientami i użytkownikami końcowymi, co dostarcza nam cennych informacji na temat ulepszeń produktów i ciekawych sugestii dotyczących opracowywania nowych produktów. Przejęcie wiodącej roli dzięki innowacjom. Produkty Heller są opracowywane dla profesjonalistów przez profesjonalistów.

Serafin Group
Heller - Jakość
Gwarancją naszego sukcesu - wykwalifikowani pracownicy na całym świecie

Klienci firmy Heller doceniają wyjątkową dbałość pracowników firmy Heller, zarówno w Niemczech, Europie, jak i za granicą. Firma Heller zapewnia nie tylko wysokiej jakości narzędzia wiertnicze, ale także opiekę osobistą wykraczającą daleko poza faktyczną sprzedaż wiertła. Wszystko po to, aby klient był jak najbardziej usatysfakcjonowany.
To o wiele więcej niż sprzedaż wierteł. Personel firmy Heller zawsze może pomóc w znalezieniu rozwiązania.


Heller Tools GmbH jest częścią grupy Serafin, której filozofia opiera się na ponad 150-letniej tradycji przedsiębiorczości jej akcjonariatu.
Serafin inwestuje w spółki w celu wspierania długoterminowego rozwoju zgodnie ze wszystkimi interesariuszami.
Towarzyszy temu ekspertyza członków rad nadzorczych: prof. Dr Bernd Gottschalk, Wolfgang Ley i prof. Dr Heinrich von Pierer.

Wróć do spisu treści